Makinalı tamir konusunda gelişmeler

 

 

Su kaçakları, günlük hayatımızda karşımıza çıkan sorunlardan biridir. Bu sorunları çözmek için, işinde uzman olan su tesisat ustalarını çağırırız. Bu ustalar, güncel çalışma yöntemleri kullanmazlarsa, evinizi harabeye çevirebilirler. Ancak firmamızın güncel tesisat işlemlerini tercih eden müşteriler, fazladan duvarcı ustası parası ödemezler. Nokta atışı yapabilen cihazlarla, sadece kaçak olan nokta kazınır ve böylece, gerek kaçak olsun gerek tıkanıklık olsun, en kısa yoldan çözüme ulaşılır.

 

KAÇAK BELİRTİLERİ HAFİFE ALINMAMALIDIR

 

Su kaçakları işlemlerinde, günümüz teknolojisi ile çalışan su tesisat ustaları, son model cihazlarla, oldukça başarılı işler çıkarmaktadırlar. Bir anda meydana gelebilen kaçalar yanında, sinsi bir şekilde oluşan ve aniden patlayan kaçaklarda oluşabilir. Bu nedenle, işinde uzman olan ekiplerimiz tercih edilmelidir. Yaratıldığı günden bu güne kadar su ihtiyacı ve tedariki insanlık için vazgeçilmez bir meseledir. Günümüzde önemini koruyan su işleri, bu işte uzman ekiplere bırakılmalıdır. Yaptığı işlerde uzman olan ekiplerimiz su kaçağı hizmeti işlemlerinde, son derece başarılıdır.

 

Su kaçağı belirtileri, duvarda ıslaklık ve nem olması, su sızıntıları, duvar sıvasının kabarması ve küf kokusu, su sızıntısının habercisi olabilir. Gizli su kaçaklarının tespiti için öncelikle, bütün su vanaları kapatılır. Daha sonra ise, su saatinin üzerindeki rakamlar yazılır. On veya yirmi dakika sonra su saatinin üzerindeki rakamlar kontrol edilir. Rakamlar yükseldiyse, gizli kaçak var demektir. Kombi su basıncının düşmesi de, petek sızıntısını gösterir. Bu teknikle belirlenen su kaçağı tespiti, işin uzmanı ekiplere emanet edilmelidir.

 

HIZLI VE GÜVENİLİR EKİPLERLE ÇALIŞIN

 

Su kaçakları ihmale gelmez. Eski evlerde çöküntüye, elektrik tesisatlarına yakın olursa yangına neden olur. Bu nedenle, su kaçakları işlemlerinde, işin uzmanı olan ekiplerin tercih edilmesi son derece önemlidir. Ekiplerimiz su kaçağı hizmeti için güncel çözümler üretmiştir. Tamir ve bakım işlerinde uzman olan ve su tesisat işlerinde söz sahibi olan ekiplerimiz, etkili çözümlerle, nokta atışı yaparak, kısa zamanda kaçakları tespit edip, tamir etmektedir. Bilgisayarlı ses dalga cihazları ile duvarın üstünden anında kaçak tespit edilerek tamir edilmektedir. Evinizi inşaat alanına çevirmeden, temiz bir şekilde, su kaçak işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

 

Herşey de olduğu gibi tecrübe önemli

 

 

Yılların verdiği deneyimle yıllar önce yaşanan çileleri evinize yansıtmadan son teknoloji donanımlarla kullanan firmamız su kaçağı hizmeti verirken evlerinize de en az hasar gelmesini kendisine borç bilmektedir. Alanında uzman personellerle alacağınız hizmette müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimiz olmaktadır. Evinizde bir su kaçağı olduğunuzdan şüpheleniyorsanız firmamızla iletişime geçebilir herhangi bir hasar görmeden evinizin kaçağını tamir etmemiz için bizimle beraber yola çıkabilirsiniz.

 

Alt komşunuzun yanı sıra onun bir altında olan komşunuza kadar inebilen su kaçağı hem maddi külfet hem de manevi hasar vermektedir. Komşularınızın evlerinize verdiğiniz hasarın bedelinin ödenmesi de ayrı bir külfet getirecektir. Bu nedenle evinizde herhangi bir boru başında su sızıntısı tespit etmişseniz yahut duvarlarınızda şişlik görüyorsanız uzman tesisatçılarınızla görüşerek su kaçağı hizmeti alabilirsiniz. Su faturalarınızda aşırı bir yükselme gözlemlediyseniz bu da evinizde bir kaçağın olabileceğinin göstergesi olabilmektedir.

 

Evlerinize herhangi bir hasar vermeden yapabileceğimiz kaçak tespitleri bazı durumlarda hiç bir yeri kırmadan da gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için öncelikle müşteri temsilcileriyle görüşerek bir randevu almalı ve sorunu tespit etmemizi sağlamalısınız. Su kaçağı hizmetlerinde en önemli sorun kaçağın tespiti aşamasıdır. Kaçak tespiti başarıyla gerçekleştirildikten sonra tamir edilmesi kolay bir süreç olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada önemli olan alanında uzman gerekli teknolojik eğitimlere sahip personellerdir ki bu personeller müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak için eğitilmişlerdir.

 

Kullandıkları gereçlerin son teknoloji olması da kaçağın giderilmesinde en önemli unsurdur. Kaçak tespiti yapıldıktan sonra bölgeye gönderilen kimyasal yardımıyla bölgenin kapatmasını sağlamak da yapılan tamiratlar arasındadır. İlerleyen teknoloji sayesinde gayet basit uygulamalarında hizmete kazandırılması hem ekonomik hem de zaman açısından tasarrufu sağlamaktadır. Yakın tarihimizde yaşanan su kaçakları büyük problemleri de beraberinde getirmekteydi.

 

Halkımızın bu nedenle su kaçaklarına bakış açısın her zaman külfet gibi görünmekte bu nedenle de son ana kadar herhangi bir müdahaleye izin verilmemekteydi. Bu nedenle de sorun giderek büyük bir hal aldığından evlerimizde geri dönüşü olmayan hasarlar meydana getirmekteydi. Günümüzde sorunların kolaylıkla çözülmesi teknolojik nedenlerle daha mümkün hale geldiğinden su kaçağı hizmetlerinde müşteri memnuniyet odaklı firmalarla evlerinizi koruyabilirsiniz.

 

 

 

 

Aradığınız Su Kaçağı Hizmeti

 

 

Firmamız, su tesisat işlerinde, aradığınız uzman işçiliği sunmaktadır. İşinde uzman ve ehil olan elemanlarımız, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadırlar. Su tesisatı tamir ve bakım işlerinde, güncel yöntemler kullanan firmamız, evinizi harabeye çevirmeden, nokta atışı yaparak, kaçağın olduğu noktayı tam isabet tespit edebilmektedir. Bu nedenle, uzman çalışma sistemleriyle, firmamızı tercih etmeniz, sağlıklı su tesisat işleri için gereklidir.

 

SU KAÇAĞI NASIL ANLAŞILIR?

 

Su kaçağı, birkaç yöntemle anlaşılabilir. Bu yöntemler çok kolaydır ve uygulanabilir. Duvardaki ıslaklık, nem kokusu, pas kokusu, su birikintileri, kabarık gelen faturalar, su kaçağının belirtileri olabilir.

 

Su kaçakları gözle görülebildiği gibi, aniden de ortaya çıkabilir. Gizli kaçaklar, bazen fark edilmeyebilir. Bu nedenle, gizli kaçağın ortaya çıkarılması için bazı yöntemler geliştirilmiştir. Öncelikle gizli kaçağın olup olmadığını anlamak için, yapmamız gereken şey, bütün vanalara kapatıp, su saati üzerindeki rakamı bir kâğıda yazmaktır. Daha sonra, tekrar su saatine bakarız. Eğer rakamda yükselme varsa, o zaman gizli kaçak var demektir. Gizli kaçak işlemlerinde uzman olan firmamız, aradığınız su kaçağı hizmeti çalışmaları ile su kaçağını en kısa zamanda tamir etmektedir. Çalışmaları ile su kaçağı hizmeti işlemlerinde, en iyi neticeyi sunan firmamız, işinde uzmanlaşmış ekiplerle çalışmaktadır.

 

SU KAÇAĞININ TAMİRİNDE UZMAN EKİP

 

Firmamız, yılların tecrübesiyle tecrübelenmiş ve gerekli sertifikaları almış olan ustalarla, günün her saatinde su tesisat tamir bakım işleri ve su kaçağı işlerini yürütmektedir. Tamir ve montajda son teknoloji ses dalgalı bilgisayarlarla çalışan ekiplerimiz, eliyle koymuş gibi su kaçaklarını bulmaktadır. Evinizin harabeye dönmemesi için, nokta atışı yapan ve tam isabet tespit işlemleri gerçekleştirebilen ekiplerimizi tercih ediniz. Bu ekiplerimiz kısa zamanda, su kaçak işlemlerini teslim etmektedir. Tamir ve bakım işlemlerinde aradığınız uzman çalışma sistemleri ve kısa zamanda tamir işlemleri, uzman ekiplerimizle sizlere sunulmaktadır.

 

Duvarlarda kabartı, ıslaklık ve nem kokusu duyduğunuzda, ilk olarak vanaları kapatıp, ekiplerimize haber etmelisiniz. Su kaçakları, elektrik kontakları yakınlarında olursa, elektrik arızalarına hatta yangınlara bile neden olabilir. Bu nedenle su kaçakları ihmal edilmemelidir. Özellikle eski binalarda çökmelere neden olabilir. Su kaçakları, sağlam olmayan binalarda daha tehlikelidir.

 

 

Kaçak bulmadan önce ne yapılmalı

 

 

Birçok insanın evlerinde yaşadığı sorunlardan biri olan su kaçakları evler de duvar içinde ya da tavan da görülen nem ya da akıntı ile ortaya çıkmaktadır. Komşulardan zaman zaman su sıkıntısı şikâyetleri gibi sorunlarla geldiğini görebilirsiniz. Su kaçağını tespit öncesinde önceden akan yerin nere de olduğunu sızıntının nereden kaynaklandığını bulmak için kırarak tespit etmek mümkündü. Şimdi teknolojinin her yere girmesi ile kırmadan su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Kameralı bir cihaza kaçan yeri tespit edilerek daha kolay bir şekilde onarımı mümkündür.

 

 Su Kaçağı Belirtileri Nasıl Ortaya Çıkar?

 

– Faturaların yüksek gelmesi suyun

– Açık olmadan bile sayacın dönmesi

– Belirsiz olarak bir yerde su olması

– Duvar kâğıdına yazı duvarda ıslaklık oluşan nem

– Kanalizasyonlarda görülen böceklerin fazlalaşması

– Duvarlarda ki sararma gibi olumsuz renk değişmeleri görülmektedir.

 

Temiz su tesisatı barometre ile sızdırmazlık testi yapılarak Kaçak var mı diye kontrol sağlanarak tespit yapılır bar düşerse kaçak var demektir uzman ve profesyonel ekip ile kaçak tespitlerini yaptırmanız tavsiye edilir işinizi şansa bırakmadan garantili çalışan teknisyenlerle fazla masraf çıkartan risklerden kurtulmanızı sağlayacaktır. Uzun yıllar hizmet veren firmamızın garantisi ile çalışan müşteri isteklerine cevap vererek temiz bir iş çıkartan firmamız hiç bir şekilde tahribata sebep vermez ve uzman bir iş performansı ile su kaçağı tespiti yaparak gereken onarım ve bakımı yapmaktadır.

 

Gereken arıza giderildikten sonraki duruma göre işçilik ücretleri belirlenmektedir. Evinizin su kaçağı gibi risklere maruz kalmasını önlemek için uzman ekibimizin sağlıklı kontrolünden ve işçiliğinden yararlanmanız mümkün. Arıza tespitinden sonra fiyat verilmekte ve eve servis gelerek gerekli kontroller neticesinde durum tespiti yapıldıktan sonra sorunun giderilme çalışması yapılmaktadır. Tüm gün arayabileceğiniz firmamız en kısa sürede adresinize gelerek sorununuz için çözüm yolu bulacaktır.

 

Uzman ekibimizin garantisi ve teknik donanıma sahip ve termal kamera sistemi ile tespit yaparak kırma dökme olmadan çalışan firmamızı tercih ederek kısa süre de sorununuzun üstesinden gelecektir. Müşteri memnuniyeti ile kaliteli çalışma prensibi ile hizmet veren firmamız siz müşterileri için temiz iş garantisi vererek çalışmaktadır.

 

 

Evinizdeki diğer sorunlar

 

Su Kaçaklarını Dert Etmeyin

 

Günümüz de şehir alt yapıların da ve bireysel olarak evler de yaşanan en büyük sıkıntı ve problemlerin başında su ve kanalizasyon atağı alt yapılarında ki kaçaklar bulun maktadır. Bu anlamsa oluşan sorunların başlıca nedeni eski yapı ve binalar da kullanılan su atığı ve kanalizasyon atığı borularının eski olması ve bununla birlikte bu boruların ağır metal alaşımları içeren metal bazlı borulardan yapılmasıdır. Bu borular özellik ile uzun süreli su temasın da küflenmeli ve bu yolla çatlama ve su sızıntısı gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Yine aynı şekilde yeni yapı ve binalar da ise; su atığı ve kanalizasyon atığı alt yapısını oluşturan borular sert plastikten yapılır iken, bu anlamda oluşacak bir sorunun ilk sebepleri arasında tıkanma, kırılma, çatlama, kalitesiz malzeme, aşınma, kemirgen hayvanlar, yanlış montaj gibi pek çok sorun başta gelmektedir.

 

Tek Derdiniz Su Kaçağı Olsun

 

Günümüz de insanlara büyük sıkıntılar yaşatan hem maddi hem manevi zararlara yol açan su atığı kaçakların da ve kanalizasyon atağı kaçakların da siz değerli müşterilerimize su kaçak tespiti ve kanalizasyon kaçağı tespiti hizmetini veriyoruz. Uzun yıllardan beri bu sektör üzerine hizmet veren kurumsal firmamız ve alanında uzman deneyimli personel kadromuz ile su atığı kaçağı ve kanalizasyon atığı kaçağı gibi sorunlar da sunduğumuz su kaçak tespiti ve kanalizasyon atığı kaçağı tespiti hizmetlerimiz ile müşterilerimize uzman çözüm imkanı sunuyoruz.

 

Bizi Hemen Arayın

 

Bize kurumsal ve resmi internet adresimiz üzerin de ki çağrı merkezi numaralarımızdan veya dahili iç hatlar numaralarımızdan haftanın her günü her saatte ulaşabilir, teknik destek ve çözüm alarak size en uygun gün ve saatte, sorununuza çözüm olmak için gelecek olan uzman ve deneyimli personel ve takım arkadaşlarımız için randevu verebilirsiniz. Eviniz de uygulanacak tüm işlemler evinize veya sizin sağlığınıza zarar vermemekle birlikte tamamı ile profesyonel, işini severek yapan ve bu mesleğe yıllarını vermiş arkadaşlarımız tarafından yine aynı şekilde son teknoloji ürünü cihazlar ile gerçekleşir.

 

 

Dükkanınızın gider problemleri

 

Evinizde su kaçağı olduğunu mu düşünüyorsunuz, evimin her yeri mahvolacak diye korkuyor musunuz artık endişe etmenize gerek yok. Çünkü firmamız evinizin hiç bir yerini kırıp dökmeden en kısa zaman içerisinde su kaçağını tespit ediyor ve sorununuzu tamir ederek sizlere teslim ediyor. Firmamızın uzman çalışanları sayesinde su kaçakları size hiç bir sorun çıkarmadan çok kısa bir zamanda tamir ediliyor.

Su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır?

Evinizi bir rutubet kokusu sardıysa, duvarlarınızın renginde sararma gibi bir değişim görüyorsanız, su faturanız her zamanki faturalarınıza göre çok fazla gelmeye başladıysa, bütün su vanalarını kapattığınız halde hala sayaçlar dönüyor ise, parkelerinizde kabarıklar oluştuysa, kombinizin su barında sürekli olarak bir düşüş gözlemliyorsanız evinizde büyük ihtimal su kaçağı var demektir.

Bu durumlardan her hangi birini fark ettiğiniz zaman hiç vakit kaybetmeden bir uzman firmadan destek almanız gerekmektedir. Su kaçağı tespiti konusunda uzun yıllardır deneyimli olan firmamız alanında profesyonel ustalar ile çalışmaktadır. Su kaçakları ne kadar erken tespit edilirse zararınızda o kadar az olur. Su kaçağı tespiti konusunda firmamıza ve çalışanlarımıza gönül rahatlığı ile güven duyabilirsiniz. Herhangi bir su kaçağı durumunda bizimle iletişime geçerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Neden su kaçağı tespiti için sizi tercih etmeliyiz?

Eski yöntemlerle su kaçağı tespiti ev sahiplerinin kâbusu haline dönüşmekteydi. Çok uzun zaman alan su kaçağı tespiti aynı zamanda evinizin kirlenmesine duvarlarının kırılmasına ve daha birçok zarara yol açmaktaydı. Firmamız ise bu eski yöntem ile su kaçağı tespitini kullanmamakta ve son teknoloji cihazlarla çalışmaktadır. Bu yeni yöntemle su kaçağı tespiti ise oldukça hızlı ve evinizin hiç bir yerinin kırılmasına gerek olmayan bir yöntem. Firmamızın kullandığı yöntemler ile sıcak su tesisatında ya da soğuk su tesisatında oluşabilecek bütün su kaçakları noktasal olarak tespit edilmektedir.

Son teknoloji cihazlarla şirketimizin alanında deneyimli ekip çalışanları sayesinde su kaçakları artık dert olmaktan çıkıyor. Kısa sürede evinize hiç bir zarar gelmeden ve ek masraf çıkmadan su kaçağının olduğu yer tespit ediliyor.