Ataşehir su kaçağı tespiti

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir su kaçağı tespiti, yetkili firma olarak işyerlerinde veya binalardaki su kaçaklarını profesyonel cihazlarla noktasal olarak tespit edip tamirini yapıyoruz. Atık su kaçaklarını anlamak o kadar çok zor değil. Bunu anlayabilmek için tesisat ustası olmasına da gerek yok. Bazı denemeler sonunda binanızdaki su kaçaklarını kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Su Kaçakları Cihazlar Olmadan Nasıl Anlaşılır?

Su kaçakları özel cihazlar olmadan da anlaşılabilir. Kişiler denemelerden sonra binasında su kaçağı olup olmadığını anlayabilir, ancak tamirini yapamaz. Eğer tüm vanalar kapalıyken su saati dönmeye devam ediyorsa, parkeler kabarmaya başladıysa, nem kokusu varsa ve duvarların sıvaları dökülmeye başlayıp, su faturası normalden fazla gelmeye başladıysa bulunduğunuz binada da su kaçağı var demektir.

Su kaçakları özellikle eski binalarda çok sık oluyor. Bu kaçakları ya ekonominize zarar verir, ya da çevrenizdeki komşularınıza. Özellikle çok katlı binalarda oturuyorsanız alt komşunuza zarar vermesi kaçınılmazdır. Bazen komşunuzun su kaçağı da sizin binanıza zarar verebilir. Su başka bir yerden sızıp betonun en zayıf yerinden sızarak komşunuzun evine sızıntı yapabilir. Su kaçağını bulmak için eski yöntemi kullanan tesisatçılar, bazen yanlış yeri kırıp dökerek su kaçağını bulmaya çalışırlar. Bu da ekonomik açıdan zarara yol açmaktadır. Bunun için su kaçağını tespit etme çok önemlidir.

Su kaçağını tespit etmek için profesyonel cihazlar ile tespit ediyoruz

Ataşehir su kaçağı tespiti yapan firma olarak, eskiden kırılarak gözle tespit edilmeye çalışılan klasik yöntemlerin uygulanması firmamızda söz konusu değildir. Ataşehir su kaçağı tespitini yapan firma olarak su kaçaklarını, uzman ekip kadromuzla ve gelişmiş teknolojik özel cihazlarla buluyoruz. Su kaçağını bulmak için özel detektörlerle( Akustik cihazlarla) su kaçağın tespitini yapılarak, kırıp dökmeden tamirini yapıyoruz.

Akustik cihazlarla su kaçağı tespiti oldukça pratik, hem de müşterimiz için ekonomik açıdan oldukça avantajlıdır. Eğer su kaçağı temiz su borularından değil de, atık sularda geliyorsa, kameralı tespit cihazını devreye sokarak kaçağı tespit ediyoruz. Tespit sırasında kırma dökme olmamasının yanı sıra çevreyi rahatsız edici cihazdan gürültü çıkması da söz konusu değildir. Müşterilerimizin ekonomisine zarar vermeden ve komşularını rahatsız etmeden su kaçaklarını noktasal olarak buluyoruz. Ataşehir su kaçağı tespiti eden firma güvencesiyle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir