Avcılar su kaçağı tespiti

Avcılar su kaçağı tespiti

Evinizde oluşan su kaçakları keyfinizi kaçırabilir ve evinizin büyük hasar görebileceğini düşünebilirsiniz. Fakat su kaçakları artık son teknoloji cihazlar ile hiç bir kırma dökme işlemi yapılmadan kolayca tespit edilebiliyor. Avcılar Su Kaçağı Tespiti firmamız evinize gelerek kameralı cihazlar ile su kaçağını kısa sürede tespit ederek sorunu gideriyor. Su kaçağı tespiti ile ilgili kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız firmamız ile bir an önce iletişime geçmelisiniz.

Su kaçağı neden olur?

Evlerimizde su kaçağı oluşmasına neden olan birçok etken vardır. Tesisatın döşendiği zaman tesisatçıdan kaynaklanan hatalar yüzünden zamanla su kaçağı oluşabileceği gibi boruların kalitesiz olması da su kaçaklarına neden olmaktadır. Şebekelerdeki suyun aşırı basınca uğraması da su kaçaklarını oluşturabilmektedir. Uzun yıllardır kullanılan su boruları da zamanla deforme olabilmektedir. Bu nedenle evinizde bir su kaçağı olduğunu düşündüğünüzde kesinlikle bir uzmandan yardım alarak su kaçağının en kısa sürede tespit edilmesi ve tamir edilmesi gerekmektedir.

Su kaçağının varlığını gösteren belirtiler

Su kaçağı olduğuna dair belirtiler ise kötü kokular, duvarlarda oluşan sarı lekeler, nemli bir hava ve tavanda bulunan su damlacıklarıdır. Üst kattan bir su akıntısı görürseniz mutlaka üst kat komşunuza tüm su vanalarını kapatması gerektiğini söylemelisiniz. Eğer bu belirtilerden bir ya da birkaçına rastlarsanız mutlaka uzman bir tesisatçıdan su kaçağını tespit etmesini istemelisiniz. Firmamız günün her saati su kaçağı hizmeti vermeye hazırdır.

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Su tesisatı konusunda uzman ve deneyimli olan Avcılar Su Kaçağı Tespiti evinizin duvarlarına hiç bir zarar vermeden kısa sürede su kaçağını tespit etmekte ve tamir etmektedir. Firmamız eski tarz su kaçağı tespit yöntemleri yerine yeni teknolojik cihazlar ile su kaçaklarını kısa zamanda bulabilmektedir. Üstelik su kaçağının temiz su tesisatında ya da kirli su tesisatında olması firmamızda ki uzman ekip için hiç fark etmez. Eski yöntemle günlerce süren ve evinizin birçok yerinin kırılmasına neden olan yöntemler yerine firmamızın kullandığı yöntemle evinizin hiç bir yeri kırılmadan ve çok kısa bir zamanda sorununuz çözülmüş olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir