Beyoğlu su kaçağı tespiti

Beyoğlu su kaçağı tespiti

Su kaçağı sorunları her an karşılaşılması muhtemel sorunlar arasında yer alıyor. Gerek inşaat malzemelerinde kullanılan kalitesiz ya da yetersiz aktarma sistemleri gerekse şebeke suyunda bulunan tortu ve diğer yabancı maddeler evlerde bulunan su devrelerinin zamanla yıpranmasını tıkanmasını ve aşınıp su kaçağının oluşabilmesine neden olabiliyor. Fakat su aktarma sistemleri duvarların içinden ya da zeminin altından ilerlediği için hemen fark edilemeyebiliyor.

Fark edildiğinde ise ne yazık ki maddi hasar sorunları kaçınılmaz oluyor. Su kaçağı tespiti için en önemli detay şüphelenilen bölgeye profesyonel olmayan ellerin dokunmaması gerekliliği olarak öne çıkıyor. Zira doğru ve uzman tarafından yapılmayan teşhisler çoğu zaman kaçağın düşünülen yerde olmadığını ortaya çıkarıyor. Bu durumda ise küçük bir bölgenin onarılması ile halledilebilecek sorunlar bütün duvarın ya da zeminin kırılması ile son bulabiliyor.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Beyoğlu su kaçağı tespiti nasıl tespit edilir? Sorusu son yıllarda artarak sorulmaya devam edilen sorular arasında yer alıyor. Özellikle bölgede mevcut mimari ve yapılar göz önünde bulundurulduğunda su kaçaklarının bu denli yüksek yaşanması kaçınılmaz oluyor.

-Su kaçağı şüphesi yaşadığınız bölgede henüz su ile görsel bir temas yoksa ve sadece ses duyuyorsanız yani duvarın içinden veya zeminden sıra dışı bir su sesi geliyorsa ortamda sessizliği sağlayıp iyice sesi dinlemeye çalışın. Eğer komşunuz ile ortak bir duvar söz konusu ise şüphelendiğiniz su kaçağını hissedip hissetmediği konusunda fikir alışverişinde bulunun

-Su kaçağı şüpheniz olduğu anda evinize gelen ana su vanasını kapatarak bizimle iletişime geçin.

Konusunda uzman ve son derece gelişmiş makinelerimiz ile Beyoğlu su kaçağı tespiti nasıl tespit edilir? Sorularınıza vereceğimiz cevaplarımız tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimiz ile tecrübeli çalışanlarımız aracılığı ile sizlere sunulmaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda adresinize yönlendirdiğimiz çalışma arkadaşlarımız evinizde sadece kaçağın olduğu bölgeyi özel araçlarla tespit ederek tam ihtiyacınız olan onarımı gerçekleştirecektir. Ayrıca su kaçağının olduğu bölgenin onarımı için mümkün olan en küçük alanda duvar kırma operasyonları gerçekleştirilerek ekstra masraflar ile karşılaşmamanız için özel önlemler alınmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir