Halkalı Su Kaçağı Tespiti

Halkalı Su Kaçağı Tespiti

Firmamız her türlü su kaçağı arızasında anında müdahale etmekte ve anında arıza tespiti yapabilmektedir. Bunun için ekibimiz uzman bir kadrodan oluşmakta ve ekipmanlarımız da teknolojik olarak gereken yeterliliktedir.

Yapılan işlem rahatsız edici bir ses çıkarmadığı için ve tadilat esnasında da yine aynı şekilde problem olmadığı için ihtiyaç olunan her saat için randevu alınabilmekte ve arızanız kısa sürede giderilmektedir. Halkalı su kaçağı tespiti firmamız tarafından yüksek maliyetler gerektirmeyen ve oluşan su kaçağı sebebiyle faturanızdaki farkında böylelikle düşürüldüğü bir arıza giderme işlemidir. Ekibimiz size zaman kaybettirmeden kısa sürede çözüme ulaştırmakta ve sizler için zaman kaybı yaşanmamaktadır.

Halkalı su kaçağı tespiti için neden ekip çağrılır ve nasıl fark edilir?

Eğer kullandığınız su miktarının aynı olduğunu düşünüyor ve faturanız buna rağmen yüksek geliyorsa bir su kaçağı oluşmuş olabilir. Ayrıca parkelerinizde kabarma, içeride nem ve rutubet kokusu oluşmuşsa ya da duvarda kabarma, nem gibi belirtiler varsa su kaçağı olma olasılığı yüksektir. Ayrıca kombi su seviyesinin düşmesine sebep olabilmektedir. Bunun hangi bölgeden kaynaklandığının bulunabilmesi için ekibimiz ile görüşerek gelip inceleme yapmalarını talep edebilir ve eğer böyle bir durum varsa anında müdahale edilmesi için teknik destek alabilirsiniz. Birçok bölgede hizmet veren ekibimiz size en kısa sürede yardımcı olmaya çalışacak ve sorunun giderilmesi için gerekli müdahaleyi yapacaktır.

Halkalı su kaçağı tespiti için hangi yöntemler kullanılmaktadır?

Akustik dinleme cihazı

Boru içi görüntüleme kamerası

Termal kamera

Verdiğimiz hizmetler

Teknik destek anlamında birçok dalda hizmet vermekte olan firmamız konusunda uzman, kısa sürede çözüm üreten ve size zaman kaybettirmeyecek seviyedeki bir ekip ile çalışmaktadır. Halkalı su kaçağı tespiti için çağırdığınız teknik destek ekibimiz su kaçağı oluşumuna sebep olan arızayı kısa sürede tespit etmekte ve arızanın giderilmesi için sizlere hizmet vermektedir. Gerekli tecrübeye ve ekipmanlara sahip ekibimiz tarafından çözüme ulaştırılan arızalar olduğu gibi yakın sürede oluşabilecek arızalar içinde size öngörüde bulunabilir ve önlem alınması için onayınız ile işlem yapabilirler. Böylelikle herhangi bir olası arızanın da önüne geçilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir