Kağıthane su kaçağı tespiti

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları tesisatın eskimesinden veya hatalı ve düşük kalitede malzeme kullanılarak tesisatın yapılmasından kaynaklanabilir. Tesisatlar yapılırken özenle yapılması gerekmektedir. Bazen gözden kaçan ufak bir hatadan dolayı da su kaçağı ortaya çıkabilir.

Firmamız Kâğıthane su kaçağı tespiti esnasında arızanın hangi noktadan kaynaklandığını, tadilat işleminin nasıl yapılması gerektiği konusunda deneyimli bir teknik ekip ve ekipman ile sizlere teknik destek vermektedir. Bazen su kaçağı fark edilmeyebilir. Gizli su kaçağı denilen ve fark edilmeyen arızalarda da ekibimi kolaylıkla arızanın oluştuğu bölgeyi tespit etmekte ve kısa sürede arıza giderilmektedir.

Gizli su kaçağı nasıl fark edilir?

-Duvarda bulunan sıva döküntüsü, kabarma veya nem kokusu da su kaçağı olduğunun belirtisidir.
-Su faturanız her zamankinden fazla geliyorsa
-Mekândaki tüm su vanaları kapatılır ve sonrasında su saati hala dönmeye devam ederse su kaçağı oluşmuş demektir.
-Parke gibi kuru zeminlerde eğer nemden kaynaklandığını düşündüğünüz kabarmalar varsa
-Kombinizin su seviyesi düşüyorsa gizli su kaçağının olduğu düşünülebilir.

Kâğıthane su kaçağı tespiti için hangi ekipmanlar kullanılmaktadır?

Akustik dinleme cihazı: Suya ve sese hassasiyeti bulunan bir cihaz olduğundan kısa sürede su kaçağını tespit etmektedir.

Boru içi görüntüleme kamerası: Tesisat ile ilgili tüm yanlış kurulum, hasar gören boru gibi detayları görüntüleyerek su kaçağı tespiti yapmaktadır.

Termal kamera: Termal kamera ile su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra sadece su kaçağının olduğu bölge kırılarak tadilat yapılır.

Ekibimiz

Teknik destek ekibimizde bulunan uzman çalışanlarımız Kâğıthane su kaçağı tespiti esnasında sizleri rahatsız edecek bir ses oluşumu yapmaz, bu yüzden günün istediğiniz saatinde su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz. Evinizde veya işyerinizde su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra uzun süreli ve maliyetli tadilatlara gerek kalmadan su kaçağının olduğu bölge teknolojik ekipmanlarımız ile tespit edilerek uzman ekibimiz tarafından müdahale edilir ve arıza ortadan kaldırılır. Yapılan müdahale hem maliyeti düşük hem de size zaman kazandırmaktadır. Böylelikle evinizde veya işyerinizde oluşan su kaçağı arızaları artık size zaman kaybettirmemektedir. Ekibimizi arayarak her konuda destek alabilir ve istediğiniz saat için randevu alarak tespite gelinmesini talep edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir