Sarıyer su kaçağı tespiti

Sarıyer su kaçağı tespiti

Ev ve işyerlerinde bulunan su tesisat borularında yanlış ya da kalitesiz su tesisatı malzemelerinin belli bir süre sonra deformasyona uğraması sonucunda meydana gelen su tesisat arızalarına su kaçağı denilmektedir. Sarıyer su kaçağı tespit eden olarak evlerde veya iş yerlerinde oluşan su kaçağının tespit ederek, kırmadan ve etrafa zarar vermeden özel cihazlarla, su kaçak noktalarını tespit edip, kısa zamanda tamirini yapıyoruz.

Su kaçağı tespitinin nasıl yapıyoruz?

Sarıyer su kaçağı tespiti eden firma olarak, önceden kullanılan klasik su kaçak yöntemlerini yerine garantili çözüm sunan su kaçak yöntemleri ile su kaçaklarına özüm sunuyoruz, Büyük sorun hale gelen, gizli ve açık tüm su kaçakları ve su sızıntılarını kısa zamanda tespit ederek, çözüme kavuşturuyoruz. Müşterilerimizin haber vermeleri durumunda zaman kaybetmeden harekete geçen uzman personellerimiz su kaçak tespit cihazları ile verilen adreslere ulaşarak, tüm su tesisatını kontrol ettikten sonra sorunun kaynağını bularak tamir ediyorlar.

Su kaçak tespitinden kullanmış olduğumuz cihazlar belirti vermeyen ve içe doğru sızıntı yapa arızalarını da tespit ederek, oluşabilecek arızaları da göstermektedir. Uzman ekiplerimiz de su kaçak arızalarını ve ileride oluşabilecek tüm tesisat sorunları hakkında müşterilerimizi bilgilendirerek, müşterilerin talimatı doğrultusunda tamirini yapıyorlar.

Gizli su kaçaklarının tespitini nasıl yaparsınız?

Gizli su kaçaklarının tespitini anlayan kişiler kendileri da yapabilir, fakat tamiri mutlaka yetkililer tarafından yapılması gerekmektedir. Gizli su kaçağını bulmak için müşterilerimiz birkaç adımı doğrultusunda su kaçağı kolayca tespit edebilirler. Su kaçağını bulmak için;

Öncelikle kaçağı tespit etmek için tüm vanaları katarak su saatine bakılmalı. Eğer tüm vanalar kapatıldığında su saati hale dönmeye devam ediyorsa, Herhangi bir yerden rutubet kokusu geliyor, duvarların sıvalarında kırılma ve dökülme varsa, normal su kullanımın üzerinde su Faturası geliyorsa parkeler kendiliğinden kabarıyorsa, kombilerin su barı sürekli çalışıyorsa gizli su kaçağı olduğunun habercisidir.

Sarıyer su kaçak tespiti eden firma olarak, oluşan su kaçaklarını kameralı su kaçağı tespiti ve Akustik dinleme cihazları olmak üzere iki farklı tespit yöntemleri ile buluyoruz. Su kaçaklarının çok cazip fiyatlarla tespit ederek, kalıcı çözümler sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir