Su kaçağı bulma

Su Kaçağı Bulma

İşi ehline ver, kuralını uygulayan herkes, kısa zamanda, başarılı sonuçlara ulaşmaktadır. Bu çok önemli bir durumdur. İşten anlamayanlara, iş vermek, büyük sıkıntılara neden olabilir. Günlük yaşantımızın bir parçası olan su tesisatları, sertifikalı ve eğitimli teknik servis elemanlarımıza teslim edilmelidir. İşi bilmeyenlere verilen tesisatlar, kısa zamanda sıkıntı oluşturmaktadır.

TUVALET VE KLOZET TIKANMASI GÜNLÜK HAYAT AKIŞIMIZI DURDURUR

Tuvalet tıkanması, klozet tıkanması ve buna benzer logar tıkanması, günlük hayatımızı son derece etkileyen bir durumdur. Günlük hayatımızı etkileyen ve bize zor anlar yaşatan bu tıkanıklar, uzman teknik servis hizmeti ile çözülmelidir. Zamanında müdahale edebilen ekiplerimiz, kısa zamanda tıkanıklıkları açar. Kameralı cihazlarla, uzman çözüm sistemleri ile tıkanıklıklar, kırmadan tespit edilir. Kısa ve etkili çözüm sistemleri ile arızalar çözülür.

SON MODEL CİHAZLARLA SU KAÇAĞI PROBLEMLERİ ÇÖZÜLÜYOR

Son model cihazlarla yapılan su kaçağı işlemlerinde, kısa zamanda çözüm üretilmektedir. Kısa zamanda su kaçağı bulma işlemlerini çözen ekibimiz, nokta atışı yapan cihazlarla, anında problemleri çözmektedir. Kısa zamanda çözüm üreten ekiplerimiz, su kaçağı bulma, evlerinizin ve ofislerinizin harabeye dönmesi engellenmektedir.

PİS SU GİDERLERİNDE UZMAN ÇÖZÜM

Hızlı ve etkili olmakla beraber, sertifikalı olan ekiplerimiz, işini meslek edinmiş elemanlardan oluşmaktadır. Logar, lavabo, klozet, tuvalet, banyo, mutfak ve diğer pis su gideri olan yerleri, özenle tamir etmektedirler. Bu pis su giderlerinin tıkanmasında, kameralı sistem uygulaması gerçekleşmektedir.

EV VE OFİS DIŞINDA DA HİZMET VERİLMEKTEDİR

Kısacası, insanın olduğu yerde ve su tesisatının olduğu yerde, uzman teknik servisimiz, tamir ve bakım yapmaktadır. Tamir ve bakım işlemlerinde hızlı ve etkili çözüm sunan ekiplerimiz, su tesisatlarını döşeme işlemlerinde, profesyonel çözümler sunmuştur. Fabrikalar, seralar, spor tesisler ve benzeri birçok yerin su tesisatları da, tamir edilmektedir. Gerekli su tesisat döşeme işlemleri yapılmaktadır.

TAMİR VE BAKIM İŞLEMLERİNDE YAPILMASI GEREKENLER

Öncelikle acil durumlarda, durumun acil olduğu belirtilmelidir. Su baskını gibi ciddi durumlarda, su vanası ve elektrik şarteli kapatılır. Su kaçakları, elektrik tesisatlarına yaklaştıysa, zaman kaybetmeden ekiplerimize haber edilmelidir. Tedbir amaçlı elektrik şartelleri kapatılmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir