Tıkanıklık açma

Tıkanıklık açma

Su tesisatları ev/ofislerde rutin yaşam standartları için zorunlu sistemler olup her yıl periyodik bakımları gerekmektedir. Bakımı yapılmaması ve içinde bulunan binanın da eski olması su tesisatlarında ciddi problemlere yol açar. Sonuçta ya bir yede su kaçağı sızıntısı ya da tuvalet tıkanıklığı gibi olumsuzluklar ortaya çıkar.

Su kaçağı tespitini ise birçok usta etrafı kırıp dökerek tamir etmektedir. Bu ise hem çevrenin kirletilmesine ve yüksek desibelde gürültü rahatsızlığına yol açmaktadır. Hatta bir sızıntı tespit edilirken diğerine ulaşılmayabilir. Bu gibi sorunlar su kaçağı tespitinde elektronik cihazları zorunlu kılar. Firmamız bu açıdan elektronik ekipmana sahip uzman personelimizi servis ihtiyacı olan yerlere göndermektedir. Böylece müşteri memnuniyeti yanında eksiksiz bir şekilde arızalar giderilir. Su kaçağı dışında diğer önemli bir sorun da tıkanıklık açmadır.

Tuvalet veya lavabo tıkanıklığı ev sakinleri için büyük bir problemdir. Tuvalet ihtiyacının tıkanıklıktan dolayı giderilememesi, en başta bakteriyel enfeksiyon riskinin yayılma potansiyelini ortaya çıkarır. Tıkanıklık açma işlemi ise profesyonel ellere teslim edilmelidir. Bununla birlikte kendini usta olarak tanıtan birçok kişi tıkanıklık açayım derken daha büyük problemlere neden olur. Şöyle ki, tuvalet ve lavaboyu kırıp dökmekte, ev sahibine ekstra masraf çıkarabilmektedir.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

İstanbul’ un bütün ilçelerine lavabo tıkanıklığı açma hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca zaman alıcı bir şekilde işlemi bitirir. Oysaki firmamızın servis uzmanları tıkanıklık açılacak noktalarda robot cihazlarla işlem yapmaktadır. Böylece bu önemli sorun teknoloji kullanılarak etkili bir şekilde çözümlenir. Robot cihazlarımız etrafa hiçbir zarar vermeden, tadilata yol açmadan halletmektedir. Kameralı sistem olduğundan sorunun çıkış noktası tespit edilmekte ve gerekli işlemler devreye sokulmaktadır. Zira hangi boruda ve neresinde tıkanıklık olduğu mevcut kamera sistemi görüntülemektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma ciddi bir sorundur. Bunun başlıca sebepleri atılan rulo tuvalet kâğıtları, katı ve sert cisimler, naylon poşetler, kalitesiz sert kâğıt havlular gibi dışarıdan gelen maddelerdir. Böyle tıkanıklıklarda sifon çekmek, su dökmek işe yaramayabilir. Böylece giderek sorun büyür. Çünkü tıkanıklığın olduğu borunun rahat tahliyeye açılması gerekir. Üstelik ortaya çıkan koku çok rahatsız edicidir. Ancak bu konuda endişeye kapılmayın. Firmamıza başvurduğunuzda, uzman personelimiz en kısa sürede adresinize gelerek robot cihazları ve kamera sistemiyle arızayı tespit edip tıkanıklık açma işlemini halledecektir. Fiyatlarımız uygun olup hizmetimizden memnun kalacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir