Tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İnsanların yaşadığı alanlarda zaman zaman görülebilen, fakat ciddi problemlere neden olup bizimle bağlantı kurmalarını gerektiren tuvalet tıkanıklığı açma sorunlarında, firmamız deneyimli personeli ile hızlı bir hizmet sağlamaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı açma, öncelikle boruya ne gittiğini anlamaya çalışmakla gerçekleşmektedir. Yetkili arkadaşlarımıza farkında olarak ya da olmayarak tuvalet deliğine giden cismi belirttiklerinde, sorundan daha kısa sürede kurtulmak mümkündür. Çünkü bazı durumlarda delik içine giren ve cismi çıkartmaya yarayan aletlerimizle klozetin veya taşın sökülmeden onarılması mümkündür. Yabancı cisimlerin genelde küçük çocuklar tarafından atılması, aile bireylerinin sifonu çekerek tıkanmalara yol açmasına sebep olmaktadır. Deneyimli elemanlarımız delik içerisinde cismi tespit ederken kimi zaman kullanıcılardan kimi zaman da delik içini görebilen cihazlarımızdan yardım almaktadır.

Cihazlarımız tam olarak cismin yerini gösterirken, onarımının nasıl yapılacağı konusunda bilgi de vermektedir. Bu sonuç doğrultusunda, delik içine girebilen ve kıvrılan aletlerimizle, ya da sökme işlemi uygulayarak tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerini uygulamaktayız. Bu tür sorunlar yeni evlerde birkaç kullanım sonrası da görülebildiğinden bağlantı hatalarının olduğu ve gider borularının değişmesi gerektiği müteahhitte bildirilmesi gerektiği çalışan arkadaşlarımız tarafından söylenmektedir. Tuvalet tıkanıklıkları ev içinden olmakla beraber, kanalizasyon sorunlarından da kaynaklanmaktadır.

Kanalizasyon Açma

Bu tür durumlar için daha geniş kapsamlı araçlarımız olan vidanjörlerle temizleme işlemi yapılarak, rahat akan bir gider yaratılmaktadır. Kullanıcıların herhangi bir sorunla karşılaşmadan önce yoğun koku almalarında veya sifona birkaç kez basmaları gereken durumlarda, firmamızla bağlantı kurmaları gerekmektedir. Aksilik olabileceği düşüncesine girildiğinde önlem olarak halı veya paspasların kaldırılması, mümkünse tuvaletin kullanılmaması firmamızca belirtilmektedir. Bu şekilde daha temiz bir şekilde kanalizasyon açma çalışması yapılabilir.

Firmamız 7 gün 24 saat hizmet sağlama çabasında olduğundan, bu tür olumsuzlukları giderme bilincindedir. Firmamıza gelen her talep büyük bir ciddiyetle ele alınıp en kısa sürede çözüme kavuşturulma inancı taşımaktadır. Tuvalet içine yabancı cisimlerin atılmaması, çöp kovalarının kullanılması ve her kullanım sonrası sifonun çekilmesi firmamız çalışanlarınca kullanıcılara belirtilmektedir. Zaman zaman tıkanıklık açma problemleri yaşanmaması, kuruma ve koku oluşmaması için bol su dökülmesi, özellikle çamaşır suyu giderlerinin boşa akıtılmadan tuvalet deliklerinden verilmesi, daha rahat tuvalet kullanımı sağlayıp, tıkanıklıkların önüne geçmeyi sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir