Tuzla su kaçağı tespiti

Tuzla Su Kaçağı Tespiti

Profesyonel bir teknik ekibe sahip olan firmamız gerekli teknik donanımları ile sizlere hizmet vermektedir. Tuzla su kaçağı tespiti ekibi kolaylıkla tesisatta oluşan arızayı bulur ve arıza oluşumuna sebep olan hasarı ortadan kaldırır.

Üst Kattan oluşan su kaçağı tespiti ve onarımı

Ofis veya ev içerisinde oluşan su kaçağı arızaları haricinde mekânın üst katında oluşan su kaçağı veya alt kata ofis veya iş yerinizden kaynaklı su kaçakları oluşabilir. Böyle bir durumda öncelikle su vanalarını kapatmanız için yönlendirme yapılır ve ekibimiz en kısa sürede sizlere ulaşım sağlar. Sizlere ulaştıktan sonra su kaçağı tespiti ekibimiz tarafından yapılarak anında müdahale sağlanır.

Tuzla su kaçağı tespiti hangi cihazlar ile yapılmaktadır?

-Akustik dinleme cihazı: suya, sese duyarlı bir cihazdır.
-Boru içi görüntüleme kamerası: tüm tesisat yapısının incelenmesini sağlar.
-Termal kamera: arızanın olduğu bölgeyi kolaylıkla tespit eder.

Su kaçağı tespiti sadece olduğunda mı fark edilebilir?

Tuzla su kaçağı tespiti aslında periyodik olarak tesisatın yapılmasından bir süre sonra kontrolleri yaptırılmalı ve önlem alınmalıdır. Böylelikle büyük çaplı oluşabilecek su kaçağı için önceden önlem alınarak muhtemel arıza giderme yapılabilir. Firmamızın kullandığı ekipmanlar bu konuda ekibimize detaylı olarak olan arızayı ve oluşabilecek arızayı gösterebildiği için özellikle tesisatın yapımından sonra bakılması faydalı olmaktadır.

Su kaçağı oluştuğu nasıl fark edilir?

-Su faturanız normalden fazla ise
-Duvarda bulunan sıvada döküntü, kabarma varsa
-Nem kokusu ve nem belirtisi duvarda veya parke gibi kuru zeminlerde varsa
-Kombi su seviyesi düşüyorsa muhtemelen bir su kaçağı bulunmakta ve bunun en kısa sürede tespitinin yapılması gerekmektedir. Ekibimiz ile kontağa geçtiğinizde en uzak mesafede dahil olmak üzere kısa sürede erişim sağlanmakta ve sizlere teknik destek verilmektedir.

Teknik destek ekibimiz sadece Tuzla su kaçağı tespiti konusunda destek vermemekte, birçok alanda sizlere hızlı ve kesin çözümler üretmektedir. Ekibimize ulaştıktan sonra rahatsızlık duyduğunuz veya değişiklik hissettiğiniz, arıza olarak nitelendirebileceğiniz durumu aktarmanız yeterli olacaktır. Ekibimizdeki profesyonel teknik destek ekibimiz kısa sürede sizlere yardımcı olabilecek teknik destek ekibinin ulaşımını sağlayacaktır. Tuzla su kaçağı tespiti ve sonrasında arızanın giderilmesi rahatsız edici bir ses çıkarmadığı için istediğiniz saate randevu alabilir ve ekibimizden destek isteyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir