Yenibosna Su Kaçağı Tespiti

Yenibosna Su Kaçağı Tespiti

Firmamız kırmadan su kaçağı bulma, tıkalı boru açma gibi tesisatınızda oluşan arızaları gidermek, tespit etmek gibi servis ihtiyaçlarınızı karşılamakta ve birçok il ve ilçede hizmet vermektedir. Yenibosna Su Kaçağı Tespiti hizmetimiz sadece bunlardan bir tanesidir.

Su kaçağına sebep olabilecek tesisatlar hangileridir?

– Sıcak su tesisat kaçağı
– Kalorifer tesisat kaçağı
– Soğuk su tesisat kaçağı
– Pis su tesisat kaçağı
– Derz arası kaçağı
– İzolasyon kaçağı

Yenibosna Su Kaçağı Tespiti esnasında kullanılan cihazlar nelerdir?

– Akustik dinleme cihazı ile kaçak tespiti: Akustik dinleme cihazı ile özellikle sessiz ortamlarda kaçak olan bölümü kısa sürede ve zahmetsiz bir şekilde bulabiliyoruz. Akustik dinleme cihazı suya ve sese çok hassas bir yapıya sahiptir.

– Boru içi görüntüleme kamerası ile su kaçak tespiti: Boru içi görüntüleme sistemi ile tespit yaparken tesisatın kendisinde sıkıntı olup olmadığını, herhangi bir çatlama, yanlış birleştirme gibi tüm yapılan teknik hataları ve arızaları görüntülemekte ve kesin çözüm üretmek için kullanılmaktadır.

Termal kamera ile su kaçak tespiti: Termal kameralar ısı belirtisi bulunan tesisatlar kaçak olan noktaları görüntülü olarak bulmaya yardımcı olmakta ve atık su, soğuk su tesisatına pompa ile sıcak su uygulayarak tesisatın içerisinde bir problem olup olmadığını, kaçak var mı yoksa tesisat ile ilgili bir problem var mı diye bulmaya yardımcı olmaktadır. Termal kamera sistemiyle kaçak tespiti yapılırken kaçak noktası kırılır ve tamiratı yapılır. Böylelikle diğer hasarsız bölgelere zarar vermeden kaçak tespit edilerek önlem alınır.

Nemölçer cihaz ile su kaçağı tespiti: Yardımcı bir cihaz olarak kullanılmakta ve sadece 5 cm derinliğe kadar nem seviyesini ölçmeye yarar. Parke ve duvarlarda oluşmuş olan bir kabartının belirmesiyle tamamen arıza bulunamazsa bile yine de tespit aşamasında yardımcı olmaktadır.

Ekibimiz

Firmamız çalışanları tecrübesi ve teknolojik olarak kullandıkları cihazlar sayesinde arızanın bulunduğu mekânda çok fazla hasara sebep olmadan, su kaçağını tespit etmekte ve hızlı çözüm üretmektedir. Genelde bu tip su kaçakları belli bir bölgeden kaynaklandığı için tüm tesisatın kırılarak kontrolünü yapmak hem maliyetli hem de uzun süreçler gerektirmektedir. Ekibimiz sizler için hem maliyeti düşürmekte hem de süreci kısaltmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir